31 firm należących do Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA przyjęło ważny dokument samoregulacyjny tzw. Kodeks Przejrzystości, który ma szansę poprawić transparentność w relacjach branży farmaceutycznej ze środowiskiem medycznym. Kodeks Przejrzystości, za którego wdrożenie w Polsce odpowiada INFARMA, jest inicjatywą europejską, której celem jest zwiększenie zaufania do relacji innowacyjnych firm farmaceutycznych ze środowiskiem medycznym.

Kodeks Przejrzystości

List Dyrektora Generalnego INFARMY do Przewodniczącego KRAUM prof. dr hab. Janusza Morysia

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]