7 czerwca 2014 r. o godz. 10.00
w Auli A-3 im. Prof. W. Zahorskiego w Katowicach przy ul. Medyków 18
 odbędzie się
XI  Memoriał im. o. Prof. J.M. Bocheńskiego

Uroczysty pochówek prochów Darczyńców, którzy przekazali swoje ciała na cele naukowe
 Śląskiemu Uniwersytetowi Medycznemu w Katowicach.

Pochówek jest częścią Programu Świadomej Donacji Zwłok, opracowanego i prowadzonego przez Katedrę i Zakład Anatomii Prawidłowej SUM.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

• 10.00 Rozpoczęcie uroczystości, powitanie – kierownik Katedry i Zakładu Anatomii Prawidłowej dr. hab. n. med. Grzegorz Bajor
  • 10.30 Złożenie kwiatów przez przedstawicieli władz, studentów, lekarzy i pracowników naukowych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
  • 10.40 Ekumeniczne nabożeństwo pogrzebowe z udziałem przedstawicieli Kościołów: Prawosławnego, Protestanckiego, Katolickiego
  • 11.10 Zakończenie I części uroczystości
  • Przejazd do Parku Pamięci Ruda Śląska ul. Krańcowa 5