W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w obradach III Międzynarodowego Kongresu Medycznego KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE, który odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2014 roku w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

Jednym z uczestników Kongresu będzie prof. Violetta Skrzypulec-Plinta - Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu SUM, która wygłosi wykład pt. Quo vadis niecodzienna antykoncepcjo hormonalna?

Rejestracji na Kongres można dokonać na stronie: www.kobietaimezczyzna.info

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]