IFMSA-Poland przypomina o możliwości uczestniczenia w kursie E-Health. Kurs jest otwarty dla wszystkich studentów SUM, a  także doktorantów, stażystów i lekarzy.

To całkowicie innowacyjny (zarówno jeśli chodzi o formę, jak i o treść) cykl spotkań, w czasie których można zdobyć wiedzę o systemach informatycznych wspomagających pracę lekarza.

Uczestnicy dowiedzą się o możliwościach, jakie przed służbą zdrowia otwierają nowe rozwiązania technologiczne. Poznają różne przykłady wykorzystania takich systemów.

Spotkania zostaną poprowadzone przez przedstawicieli firmy Kamsoft, która znana jest przede wszystkim ze stworzenia systemu e-WUŚ oraz tworzącego się teraz systemu e-recepta, o których również będzie można usłyszeć podczas spotkań.

Więcej informacji: http://slask.ifmsa.pl/pl/artykul,kurs_ehealth_systemy_w_sluzbie_zdrowia,247

Rejestracja uczestników na: http://e-health.ifmsa.pl/

Zajęcia odbywają się w CDiSM przy ulicy Medyków 8b w Katowicach w terminach:

•  07.05 godz. 16.00 - 17.30
  •  14.05 godz. 16.00 - 17.30