15 kwietnia 2014 roku w auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów oraz prawa wykonywania zawodu absolwentom kierunku farmacja, którzy kończą studia w bieżącym roku akademickim.

Absolwentów powitał Dziekan Wydziału dr hab. n. farm. Stanisław Boryczka. W uroczystości wziął udział także dr n. farm. Piotr Brukiewicz, Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej.
Uroczysty wykład wygłosił dr hab. n. farm. Andrzej Zięba. Absolwenci farmacji złożyli uroczystą przysięgę i odebrali dyplomy ukończenia studiów.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]