Informujemy pracowników, emerytów, rencistów, że karnety sportowe OK System będzie można odebrać od 29 stycznia 2013 r. w Dziale ds. Pracowniczych i Socjalnych w budynku Rektoratu ( ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach, pokój 212 na II piętrze).

Przypominamy wszystkim pracownikom, emerytom i rencistom Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, którzy od 01 lutego 2014 r. będą korzystali z karnetów sportowych OK System, że została uruchomiona strona internetowa, na której znajdują się szczegółowe zasady korzystania z karnetów, regulamin oraz lista dostępnych obiektów i usług sportowych dostępnych w ramach karnetów:

www.oksystem.pl/klienci/sum

Dodatkowo informujemy, że dostępny na w/w stronie internetowej regulamin korzystania z karnetów jest sporządzony wyłącznie dla pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i zawiera szczegółowe zapisy spełniające wymogi stawiane przez Uczelnię w postępowaniu przetargowym.

W przypadku naruszenia przez którykolwiek z wybranych obiektów zasad korzystania zagwarantowanych w regulaminie proszę o niezwłoczne powiadomienie o tym fakcie Działu ds. Pracowniczych  i Socjalnych.

Pani Beata Mincer, Amelia Rydel – nr tel. (32)-20-83-524