Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin
o możliwości zapisów na spektakl

Sylwester BIS – Bal u Cygana

który odbędzie się w trzech terminach:

07.01.2018 – o godzinie 14:00

20.01.2018 – o godzinie 19:00

10.02.2018 – o godzinie 19:00

w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

SZCZEGÓŁY:

Jak co roku zapraszamy Państwa na skróconą wersję Koncertu Sylwestrowego, który prezentować będziemy w sobotę i niedzielę karnawału 2018 r. Bohaterem tegorocznych BISÓW będzie Jacek Cygan, a właściwie – jego najpopularniejsze piosenki.

Na scenie zobaczymy wszystkich artystów Teatru Rozrywki: aktorów, tancerzy, chór i oczywiście big band. W przerwie częstujemy jak co roku lampką szampana, a zmotoryzowanych pysznym sokiem.

Zapisy przyjmowane będą

od 22 listopada 2017r.

przez Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych

osobiście – w pokoju 212,

telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24

Ważne informacje dotyczące zapisów:

1.     Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w terminie i godzinach wskazanych z ogłoszeniu.
  2.     Przez jedno zgłoszenie rozumie się jedną osobę + ew. członek rodziny uprawniony do korzystania z dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych pozostający z pracownikiem, emerytem lub rencistą we wspólnym gospodarstwie domowym (tj. współmałżonek, dzieci własne, dzieci przysposobione oraz przyjęte na wychowanie w ramach rodziny zastępczej dzieci współmałżonków).
  3.     Zgłaszać można się osobiście lub przez osobę trzecią z zastrzeżeniem, iż jednorazowo można dokonać 1 zgłoszenia. W celu dokonania kolejnego zgłoszenia należy ponownie ustawić się w kolejce lub nawiązać połączenie telefoniczne.

Pełen koszt 1 biletu wynosić będzie 79 zł przy czym wysokość dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych SUM w Katowicach dla pracownika, emeryta, rencisty oraz członka rodziny stanowi poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę w rodzinie

PRACOWNIK/EMERYT

Wpłata własna

Wpłata za członka rodziny

Wpłata własna

za członka rodziny

do 2 000,00 zł

2 000,01 zł –

3 500,00 zł

3 500,01 zł –

5 000,00 zł

powyżej

5 000,01 zł

Wpłaty przyjmowane będą do 15.12. 2017 r.,

natomiast termin odbioru biletów podany będzie w kolejnym ogłoszeniu.