Wycieczka

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych, informuje pracowników,
emerytów, rencistów SUM oraz członków ich rodzin,
że planowana we wrześniu
3-dniowa wycieczka krajowa do Grudziądza, Kwidzyna, Gniewa i Malborka.

Odbędzie się w dwóch terminach ze względu na zbyt małą liczbę chętnych :

• Grupa I (50 osób)       - 15-17.09.2017 r.
  • Grupa II(50 osób)       - 22-24.09.2017 r.

Organizatorem wycieczki jest biuro podróży FIDES TRAVEL Marek Piekarski z Bydgoszczy.

Koszt wycieczki dla 1 osoby wyniesie 478 zł, przy czym wysokość wpłaty przedstawia poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę w rodzinie

Wpłata dla pracownika, emeryta, rencisty

Wpłata dla członka rodziny

Do 2000,00 zł

143,40 zł

286,80 zł

Od 2000,01 zł do 3500,00 zł

167,30 zł

334,60 zł

Od 3500,01 zł do 5000,00 zł

191,20 zł

382,40 zł

Powyżej 5000,01 zł

239,00 zł

430,20 zł

Wpłaty przyjmowane są w kasach uczelni lub na konto Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w następujących terminach:

- do dnia 08.09.2017 r. – termin I wycieczki wyjazd
      w dniach 15 -17.09.2017r.

- do dnia 12.09.2017 r. – termin II wycieczki wyjazd
      w dniach 22 - 24.09.2017 r.

Z osobami zapisanymi na wycieczkę w trzech terminach Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych skontaktuje się telefonicznie celem uzgodnienia ostatecznego terminu wyjazdu .

Ostateczne zapisy na wybrany termin odbędą się zgodnie z § 7 Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach :

-„Pierwszeństwo udziału w imprezach kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych dotyczących wycieczek i karnetów sportowych mają osoby, które dotychczas nie korzystały z tego dofinansowania, a w następnej kolejności osoby, które nie korzystały z tego dofinansowania w roku poprzednim.”

-„Dopuszcza się możliwość korzystania tylko z jednej formy dofinansowania - do wycieczek lub do karnetu sportowego.”

-„Zapisy na wszystkie imprezy dofinansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dokonywane są w godzinach urzędowania Uczelni osobiście, telefonicznie lub mailowo do wyczerpania limitu miejsc, z uwzględnieniem zapisów ust. 6 ,7
i 8.”

Wszelkie informacje udzielane są  telefonicznie pod numerem (32) 208 35 24