By Dawid Galus - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=35349253

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych, informuje pracowników,
emerytów, rencistów SUM oraz członków ich rodzin,
że we wrześniu planowana jest
3-dniowa wycieczka krajowa
do Grudziądza, Kwidzyna, Gniewa i Malborka.

Wycieczka odbędzie się w trzech terminach:

• Grupa I (50 osób)       - 08-10.09.2017 r.
  • Grupa II (50 osób)      - 15-17.09.2017 r.
  • Grupa III (50 osób)     - 22-24.09.2017 r.

W planie wycieczki m.in.:

• Grudziądz –        zwiedzanie miasta spacer po starówce, gotyckie spichlerze, Góra Zamkowa z wieżą Klimek, Brama Wodna,
  • Kwidzyn –           zamek krzyżacki, Katedry – Wysoki Kościół z freskami Wielkich mistrzów oraz Krypty Mistrzów i Kaplicy Błogosławionej Doroty,
  • Gniew –              zamek
  • Malbork-            Zamek Wysoki, Zamek Średni, Ratusz, Mury Obronne Starego Miasta, Brama Mariacka, Młyn górny.

Przypominamy, że zgodnie z zapisem w § 7 Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

• -„Pierwszeństwo udziału w imprezach kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych dotyczących wycieczek i karnetów sportowych mają osoby, które dotychczas nie korzystały z tego dofinansowania, a w następnej kolejności osoby, które nie korzysta z tego dofinansowania w roku poprzednim.”
  • -„Dopuszcza się możliwość korzystania tylko z jednej formy dofinansowania - do wycieczek lub do karnetu sportowego.”
  • -„Zapisy na wszystkie imprezy dofinansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dokonywane są w godzinach urzędowania Uczelni osobiście, telefonicznie lub mailowo do wyczerpania limitu miejsc, z uwzględnieniem zapisów ust. 6 ,7 i 8.”

Zapisy odbywać się będą telefonicznie od 11 do 14 lipca 2017 r. pod numerem (32) 208 35 24 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt wycieczki dla 1 osoby wyniesie ok.700 zł *, przy czym wysokość dofinansowania przedstawia poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę

w rodzinie

Dofinansowanie dla pracownika, emeryta, rencisty

Dofinansowanie dla członka rodziny

do 2000,00 zł

od 2.000,01 zł do 3.500,00 zł

od 3.500,01 zł do 5.000,00 zł

powyżej 5.000,01 zł

Cena zawierać będzie:

•  przejazd autokarem klasy turystycznej,
  •  ubezpieczenie,
  •  opieka pilota i/lub przewodnika,
  •  2 noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienkami,
  •  wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje w tym jedna regionalna z muzyką na żywo,
  •  bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Przypominamy, że osoby ubiegające się o świadczenie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych powinny złożyć oświadczenie
o dochodach, którego wzór znajduje się w zakładce Druki do pobrania.

*ostateczna cena wycieczki zostanie podana po dokonaniu wyboru organizatora zgodnie z przepisami ustawy - Prawo zamówień publicznych.

[Przesłano przez: Beata Mincer]