Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin
o możliwości zapisów na premierę musicalową:

Bulwar Zachodzącego Słońca

który odbędzie się w dwóch terminach:
     23 czerwca 2017 r. – piątek –  o godzinie 19:00
      24 czerwca 2017 r. – sobota – o godzinie 19:00

w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

SZCZEGÓŁY:

Bulwar Zachodzącego Słońca

Andrew  Lloyd  Webber sięgnął do klasyki kina, musical Sunset Boulevard (1993) jest bezpośrednią adaptacją legendarnego filmu o tym samym tytule (1950) w reż. Billy'ego Wildera. Filmu z muzyką Franza Waxmana, urodzonego chorzowianina, który za swoją kompozycję do tego obrazu otrzymał Oscara. Kolejne dwa Oscary przypadły autorom scenografii i scenarzystom. Poza tym film był nominowany do Oscara jeszcze w ośmiu kategoriach.

Bankrutujący scenarzysta Joe ukrywa się przed wierzycielem. Trafia do posiadłości Normy Desmond, wielkiej niegdyś gwiazdy kina niemego. Aktorce wydaje się, że powróci jeszcze na ekrany przy okazji występ w filmie według jej własnego scenariusza. Spotkanie z Joe Norma traktuje jako szczęśliwy zbieg okoliczności i prosi go o pomoc przy pisaniu tekstu. Wkrótce starsza kobieta zakochuje się w scenarzyście... Ich skomplikowana relacja, pełna namiętności i zmienności prowadzi do nieprzewidzianego zakończenia…

W filmie w rolę aktorki Normy Desmond wcieliła się wielka Gloria Swanson. W najnowszej wersji musicalu na West Endzie gra z ogromnym sukcesem Gen Close! W Chorzowskiej realizacji występują między innymi: Wioletta Białk, Maria Meyer, Dariusz Niebudek, Artur Święs oraz zespoły: baletowy, wokalny  i orkiestra. Reżyseruje Michał Znaniecki (Producenci, Jekyll and Hyde, Our House).

Zapisy przyjmowane będą

od 08 do 10 maja 2017 r.

przez Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych

osobiście – w pokoju 212,

telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24

Bilety w cenie 35 zł.

Ważne informacje dotyczące zapisów:

1. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w terminie i godzinach wskazanych w ogłoszeniu.
  2. Przez jedno zgłoszenie rozumie się jedną osobę + ew. członek rodziny uprawniony do korzystania z dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych pozostający z pracownikiem, emerytem lub rencistą we wspólnym gospodarstwie domowym (tj. współmałżonek, dzieci własne, dzieci przysposobione oraz przyjęte na wychowanie w ramach rodziny zastępczej dzieci współmałżonków).
  3. Zgłaszać można się osobiście lub przez osobę trzecią z zastrzeżeniem, iż jednorazowo można dokonać 1 zgłoszenia. W celu dokonania kolejnego zgłoszenia należy ponownie ustawić się w kolejce lub nawiązać połączenie telefoniczne.

Pełen koszt 1 biletu wynosić będzie 35 zł, przy czym wysokość dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych SUM w Katowicach  dla pracownika, emeryta, rencisty oraz członka rodziny stanowi poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę

rodzinie

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

Wpłata za członka rodziny

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

członek rodziny

do 2 000,00 zł

2 000,01 zł – 3 500,00 zł

3 500,01 zł – 5 000,00 zł

powyżej 5 000,01 zł

Wpłaty przyjmowane będą do 19 maja 2017 r.,