Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin
o możliwości zapisów na spektakl

Sylwester BIS

który odbędzie się w trzech terminach:
07 stycznia 2017 r. – sobota – o godzinie 19:00
22 stycznia 2017 r. – niedziela – o godzinie 14:00
10 lutego 2017 r. – piątek – o godzinie 19:00

w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

SZCZEGÓŁY:

SIEDEM STRON ŚWIATA

Stałym bywalcom Teatru Rozrywki nie trzeba niczego tłumaczyć. Ale na pewno znajdzie się ktoś, kto po raz pierwszy postanowi spędzić karnawałowy wieczór w teatrze, dlatego przypomnimy, że Bisy odbywają się już od wielu lat i zawsze są skróconą formą premierowych koncertów sylwestrowych.
W tym roku ta jedyna w swoim rodzaju noc przebiegać będzie w egzotycznych i oryginalnych rytmach z siedmiu stron świata. Pomyłka? Nie, to nie pomyłka. W Teatrze Rozrywki świat ma siedem, a nie cztery strony!
Wybierzemy się wspólnie w fascynującą podróż muzyczną, odwiedzimy ogromnie popularne miejsca na świecie, zajrzymy też tam, gdzie diabeł mówi "dobranoc". A na dodatek poszukamy polskich tropów w tych przedziwnych, leżących setki mil stąd miastach i miasteczkach... Polacy na krańcach świata, setki mil od miejsca urodzenia, pasjonaci, wygnańcy, wędrowcy... Zapewne uda nam się zaskoczyć Państwa niektórymi "odkryciami"...
Jak zwykle, będzie sporo pastiszu, scenek aktorskich, ale oczywiście nie zabraknie znakomitych aranżacji i bogatych układów choreograficznych. Zwłaszcza, że tym razem mamy Państwu do zaprezentowania mnóstwo egzotycznej muzyki!
Wystąpi cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki oraz – gościnnie – Elżbieta Okupska.

Zapisy przyjmowane będą

od 28 do 30 listopada

przez Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych

osobiście – w pokoju 212

lub telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24

Ważne informacje dotyczące zapisów:

1. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w terminie i godzinach wskazanych z ogłoszeniu.
  2. Przez jedno zgłoszenie rozumie się jedną osobę + ew. członek rodziny uprawniony do korzystania z dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych pozostający z pracownikiem, emerytem lub rencistą we wspólnym gospodarstwie domowym (tj. współmałżonek, dzieci własne, dzieci przysposobione oraz przyjęte na wychowanie w ramach rodziny zastępczej dzieci współmałżonków).
  3. Zgłaszać można się osobiście lub przez osobę trzecią z zastrzeżeniem, iż jednorazowo można dokonać 1 zgłoszenia. W celu dokonania kolejnego zgłoszenia należy ponownie ustawić się w kolejce lub nawiązać połączenie telefoniczne.

Pełen koszt 1 biletu wynosić będzie 70 zł, przy czym wysokość dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych SUM w Katowicach  dla pracownika, emeryta, rencisty oraz członka rodziny stanowi poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę                 w rodzinie

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

Wpłata za członka rodziny

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

członek rodziny

do 2 000,00 zł

2 000,01 zł – 3 500,00 zł

3 500,01 zł – 5 000,00 zł

powyżej 5 000,01 zł

Wpłaty przyjmowane będą do 09 grudnia 2016 r.,

natomiast termin odbioru biletów podany będzie w kolejnym ogłoszeniu