W związku ze zbliżającymi się terminami wyjazdów pracowników, emerytów i rencistów SUM oraz członków ich rodzin na 3-dniową wycieczkę na Węgry, Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych przedstawia informacje organizacyjne dotyczące wszystkich terminów:

1. Wyjazd odbędzie się ok. godziny 7:00 z ul. Poniatowskiego 15. Autokar zostanie podstawiony ok. godziny 6:30. Lista obecności będzie sprawdzana przez pracownika Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych. Prosimy o przygotowanie dokumentu tożsamości.
  2. W związku ze zwiedzaniem jaskini Baradla, w której temperatura wynosi ok. 9-10oC należy zabrać ze sobą ciepłą odzież. Trasa jaskini jest śliska, zaleca się zabranie sportowego obuwia (buty typu adidas powinny wystarczyć).
  3. Posiłki zapewnione w ramach wycieczki to:
    •  piątek – obiadokolacja
    •  sobota – śniadanie, obiadokolacja w formie kolacji regionalnej
    •  niedziela – śniadanie
      Ewentualne wyżywienie poza wyżej wymienionymi posiłkami należy zorganizować we własnym zakresie.
  4. Osoby lubiące kąpać się w basenie mogą zabrać ze sobą stroje kąpielowe. Jeżeli wolny czas na to pozwoli, będzie możliwość odwiedzenia basenów termalnych – płatność we własnym zakresie.

Ceny na Węgrzech są porównywalne do cen w Polsce – zalecana wymiana waluty w Polsce.

[Przesłano przez: B. Urbańczyk]