Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
że na przełomie września i października 2016 r. planowana jest

3-dniowa wycieczka zagraniczna

na Węgry

(miasta Tokaj, Miszkolc, Sarospatak)

Wycieczka odbędzie się w czterech terminach:

Grupa I (50 osób) – 09-11.09.2016 r.
Grupa II (50 osób) – 16-18.09.2016 r.
Grupa III (50 osób) – 23-25.09.2016 r.
Grupa IV (50 osób) – 30.09-02.10.2016 r.

Zapisy odbywać się będą:

telefonicznie – pod numerem (32) 208 35 24
osobiście – w pokoju 212 (Rektorat)

wyłącznie w terminie 25 – 27 lipca 2016 r. w godzinach 07:30-15:30

W planie wycieczki m.in.:

• - zwiedzanie Parku Narodowego Aggtelek – jaskinia krasowa Baradla, wycieczka korytem podziemnej rzeki Styks
  • - spacer po uzdrowisku Lillafured – ogrody wiszące, wodospad, Pałac – Hotel
  • - Miszkolc – zwiedzanie wzgórza Avas z wieżą widokową, kościoła kalwińskiego, ruin zamku Diosgyor i Cerkwi Św. Trójcy
  • -  wizyta w zabytkowym centrum miasta
  • - Tokaj – zwiedzanie miasta – Muzeum Tokajskie, punkt widokowy na rzeki Bodrog i Cisa, pomnik Bahusa, zwiedzanie winnic (wpisanych na listę UNESCO) i Piwnicy Rakoczego
  • - Zwiedzanie miasta Sarospatak – Zamek Rakoczego, kościół św. Elżbiety.

Ważne informacje dotyczące zapisów:

1. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w terminie i godzinach wskazanych z ogłoszeniu.
  2. Maile przysłane w innych godzinach niż wskazane powyżej nie będą rozpatrywane.
  3. Przez jedno zgłoszenie rozumie się jedną osobę + ew. członek rodziny uprawniony do korzystania z dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych pozostający z pracownikiem, emerytem lub rencistą we wspólnym gospodarstwie domowym (tj. współmałżonek, dzieci własne, dzieci przysposobione oraz przyjęte na wychowanie w ramach rodziny zastępczej, dzieci współmałżonków).
  4. Zgłaszać można się osobiście lub przez osobę trzecią z zastrzeżeniem, iż jednorazowo można dokonać 1 zgłoszenia. W celu dokonania kolejnego zgłoszenia należy ponownie ustawić się w kolejce, nawiązać połączenie telefoniczne lub wysłać kolejnego maila.
  5. Przyjmowane będą wszystkie zgłoszenia dokonane w terminie wskazanym w niniejszym ogłoszeniu, po czym lista zostanie zweryfikowana przez pracowników Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych uwzględniając zapisy § 7 ust. 5, 6 i 8 Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  6. Po dokonaniu weryfikacji pracownicy Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych poinformują drogą telefoniczną o zakwalifikowaniu się do wyjazdu oraz o dokładnej wysokości wpłaty.

Koszt wycieczki podany będzie w kolejnym ogłoszeniu

[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]