Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, iż pełen koszt uczestnictwa 1 osoby w wycieczce zagranicznej na Węgry wynosić będzie 538,00 zł, natomiast wysokość wpłat z uwzględnieniem dochodu przypadającego na 1 osobę w rodzinie przedstawia poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę                 w rodzinie

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

Wpłata za członka rodziny

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

członek rodziny

do 2 000,00 zł

2 000,01 zł – 3 500,00 zł

3 500,01 zł – 5 000,00 zł

powyżej 5 000,01 zł

UWAGA!!!

Mając na uwadze maksymalną kwotę dofinansowania do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej* pracowników, emerytów i rencistów SUM oraz członków ich rodzin, która w 2016 roku ustalona została w wysokości 800,00 zł, osoby zakwalifikowane do udziału w wycieczce proszone są o kontakt telefoniczny przed dokonaniem wpłaty, aby ustalić indywidualną wysokość wpłaty oraz podać dane kontaktowe (tj. numer PESEL, adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym oraz numer telefonu w celu ułatwienia kontaktu podczas wycieczki)

* § 7 ust. 5 Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wpłaty przyjmowane będą do 19 sierpnia 2016 roku. Brak wpłaty do tego terminu skutkować będzie skreśleniem z listy uczestników.

Ramowy program wycieczki:

Dzień pierwszy (piątek):

- Wyjazd z Katowic ok. godz. 7:00 – zbiórka pod budynkiem Rektoratu od godziny 06:30 – lista obecności sprawdzana będzie wraz z dokumentem tożsamości,

- zwiedzanie Parku Narodowego Aggtelek – jaskinia krasowa Baradla, wycieczka korytem podziemnej rzeki Styks

- przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień drugi (sobota):

- śniadanie

- spacer po uzdrowisku Lillafured – ogrody wiszące, wodospad, Pałac – Hotel

- Przejazd do Miszkolc – zwiedzanie wzgórza Avas z wieżą widokową, kościoła kalwińskiego, ruin zamku Diosgyor i Cerkwi Św. Trójcy

-  Wizyta w zabytkowym centrum miasta

- przejazd do Tokaju – zwiedzanie miasta – Muzeum Tokajskie, punkt widokowy na rzeki Bodrog i Cisa, pomnik Bahusa, zwiedzanie winnic (wpisanych na listę UNESCO) i Piwnicy Rakoczego

- regionalna obiadokolacja z muzyką graną na żywo,

- przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień trzeci (niedziela):

- śniadanie w hotelu

- Zwiedzanie miasta Sarospatak – Zamek Rakoczego, kościół św. Elżbiety.

- powrót do Katowic w godzinach wieczornych

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU ORAZ MILE SPĘDZONEGO CZASU

[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]