Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje pracowników, emerytów, rencistów SUM oraz członków ich rodzin, że będzie możliwość zapisów na spektakl Młody Frankenstein który odbędzie się 23.09.2016 r. o godzinie 19:00 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

SZCZEGÓŁY:

MŁODY FRANKENSTEIN - STRASZNO-ŚMIESZNY SPEKTAKL MUZYCZNY

Młody Frankenstein to musical Mela Brooksa i Thomasa Meehana, oparty na filmie o tym samym tytule, który w roku 1974 wyreżyserował Mel Brooks. Była to wyśmienita komedia, parodiująca horrory, a zwłaszcza wcześniejsze ekranizacje powieści „Frankenstein” Mary Shelley. Film otrzymał osiem nagród i sześć nominacji, m.in. dwie do Oskara (za najlepszy scenariusz adoptowany i za dźwięk).

Jest to opowieść o amerykańskim chirurgu Frankensteinie, który zostaje wezwany testamentem do znajdującego się w Transylwanii zamku swego dziadka. Tam odkrywa naukową instrukcję wyjaśniającą krok po kroku, jak ożywić ludzkie ciało. Dziadek – baron von Frankenstein – poświęcił bowiem życie na stworzenie istoty doskonałej, idealnego człowieka o potężnej budowie fizycznej i genialnym umyśle. Prawie mu się to udało. Wspomagany przez garbatego Igora i Ingę wnuk Frankenstein tworzy Potwora, który pragnie jedynie… miłości.

Musical pełen jest szalonego, absurdalnego poczucia humoru i wspaniałej, porywającej muzyki, którą skomponował Mel Brooks.

Zapisy przyjmowane będą

od 16 do 18 sierpnia 2016 r.

przez Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych

osobiście – w pokoju 212

lub telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24

Pełen koszt 1 biletu wynosić będzie 45 zł, przy czym wysokość dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych SUM w Katowicach  dla pracownika, emeryta, rencisty oraz członka rodziny stanowi poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę                 w rodzinie

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

Wpłata za członka rodziny

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

członek rodziny

do 2 000,00 zł

13,50 zł

22,50 zł