Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje,
iż planowany jest zakup biletów dla dzieci
pracowników, emerytów i rencistów
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do

Śląskiego Wesołego Miasteczka

Bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji Śląskiego Wesołego Miasteczka, poza automatami na monety.
Karnet jest ważny cały dzień i można go wykorzystać w dowolnym terminie sezonu*.
Zapisy na bilety przyjmowane będą w dniach 30.05 – 3.06.2016 r.
przez Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych:

osobiście – w pokoju 212

telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24

W momencie zapisów należy podać datę urodzenia (miesiąc i rok) dziecka.
W przypadku dziecka pełnoletniego koniecznym jest przedłożenie dokumentu potwierdzającego kontynuację jego nauki.
Prosimy o przemyślane zgłoszenia, ponieważ ilość ostatecznie zakupionych biletów równa będzie ilości biletów zamówionych.

Pełen koszt 1 biletu wynosić będzie 49,00 zł, przy czym wysokość wpłaty własnej z uwzględnieniem dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych SUM w Katowicach dla dzieci pracowników, emerytów i rencistów stanowi poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę w rodzinie

Wpłata za dziecko

do 2 000,00 zł

2 000,01 zł – 3 500,00 zł

3 500,01 zł – 5 000,00 zł

powyżej 5 000,01 zł

*Sezon obowiązuje od 30.04 do 02.10.2016 r.