Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje,
iż została zawarta Umowa-Porozumienie z firmą

OK SYSTEM POLSKA S.A. (na okres od 1 kwietnia 2016 r. do 31 grudnia 2017 r.)

w ramach Umowy-Porozumienia można zakupić karnet sportowy uprawniający do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju.

KARNET SPORTOWY
NIE BĘDZIE PODLEGAŁ DOFINANSOWANIU
Z ZAKŁADOWEGO FUNDUSZU ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH.

Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy. W przypadku zainteresowania nabyciem karnetu niezbędnym jest dokonanie telefonicznego zgłoszenia do 19 dnia każdego miesiąca do Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych, co umożliwi korzystanie z niego od kolejnego miesiąca.

Zgodnie z zawartymi Umowami płatności za karnety odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywane będą indywidualnie przez Pracownika/Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej. W konsekwencji za pośrednictwem platformy internetowej Pracownik/Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może samodzielnie dokonywać przedłużenia, zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższa tabela przedstawia warunki korzystania z oferty:

OK SYSTEM POLSKA S.A.

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaje karnetów

Open

Limitowany

Pracownicy, emeryci, renciści SUM oraz członkowie ich rodzin

Karta basenowa dla dzieci pracowników do 15-go roku życia

-

Karnet Open pozwala na korzystanie raz dziennie w danym obiekcie, bez interwału między obiektami,

Karnet limitowany pozwala na korzystanie 2 razy w tygodniu.

Przy zakupie karnetu limitowanego wymagana jest płatność za 3 miesiące z góry

INFORMACJA DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH KARNET OK SYSTEM:

W związku z faktem, iż Umowa została podpisana w dniu dzisiejszym jest możliwość zalogowania się na swoje konto około godziny 17:00-18:00 i dokonania opłaty za kwiecień, co pozwoli na kontynuację w korzystaniu z karnetu. Płatność za dany miesiąc może być dokonana najpóźniej 5-go dnia miesiąca.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych – dla pracowników, emerytów i rencistów SUM:
tel.: 32 208 35 24

[Przesłano przez:  Beata Urbańczyk]