Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin,
że będzie możliwość zapisów na

Śląską Galę Piosenki Biesiadnej,

która ma się odbyć
29.11.2015 r. o godzinie 19:30
w katowickim Spodku.

SZCZEGÓŁY:

Biesiadowanie ma w Polsce długą tradycję, podobnie jak śpiewanie. 20 lat temu Zbigniew Górny w porywający sposób oddał hołd najlepszym tradycjom polskiej piosenki rozrywkowej i biesiadnej, tworząc pierwszą ze swych słynnych „Gal”. Po dwóch dekadach to wielkie wydarzenie powraca na sceny całego kraju z nową mocą. Tak, polska piosenka biesiadna ma wciąż wielką moc!

Wystąpią: Katarzyna Jamróz, Barbara Kurdej-Szatan, Beata Rybotycka, Władysław Grzywna, Krzysztof Piasecki, Rudi Schuberth, Zbigniew Wodecki, Kwartet Rampa, Grupa VOX, Gang Marcela, Orkiestra pd. Zbigniewa Górnego

Prowadzenie: Krzysztof Tyniec

Zapisy przyjmowane będą
od  04 do 06 listopada