Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych
przedstawia szczegóły dotyczące wycieczki do Szczawnicy
Poniższe informacje dotyczą wszystkich terminów wycieczki.

Dzień pierwszy:

- wyjazd ok. godz. 7:00 z ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach (prosimy o przyjazd najpóźniej o godzinie 6:45 w celu zajęcia miejsc w autokarze oraz sprawdzenia listy obecności)
- Przyjazd do Niedzicy (spacer po zaporze, zwiedzanie zamku, rejs po jeziorze do zamku w Czorsztynie, zwiedzanie ruin zamku)
- Przejazd z Czorsztyna do bazy noclegowej
- Zakwaterowanie
- Obiadokolacja

Dzień drugi:

- Śniadanie – ok godz. 8:00
- Przejazd do Krościenka nad Dunajcem (zwiedzanie centrum miasta: kościół Wszystkich Świętych, wystawa przyrodnicza w Dyrekcji Pienińskiego Parku Narodowego)
- Wycieczka do Wąwozu Homole: wjazd kolejką na Palenicę, czas wolny, zjazd kolejką
- Powrót do bazy noclegowej
- Obiadokolacja – ok. godz. 17:00
- Grill/ognisko z muzyką góralską- ok. godz. 19:00

Dzień trzeci:

- Śniadanie- ok. godz. 8:00
- Wykwaterowanie – ok. godz. 10:00
- Przejazd do Szlachtowej (zwiedzanie Muzeum Pienińskiego, zwiedzanie cerkwi)
- Przejazd do Szczawnicy – zwiedzanie centrum miasta: zabudowy uzdrowiskowej, Muzeum Uzdrowiska, kościół św. Wojciecha, zwiedzanie kompleksu sanatoryjnego – od ul. Zdrojowej do Placu Dietla
- Czas wolny (proponowane atrakcje: Park Dolny i Górny, Promenada spacerowa wzdłuż Grajcarka, źródła Wanda, Szymon, Magdalena, Aleja Podróżników, Odkrywców i Zdobywców)
- Powrót do Katowic w godzinach popołudniowych.

Świadczenia w cenie wycieczki:

- przejazd autokarem klasy turystycznej z klimatyzacją, odtwarzaczem video i WC
- ubezpieczenie NNW i bagażu,
- opieka pilota i/lub przewodnika,
- 2 noclegi w hotelu lub pensjonacie minimum 3***, pokoje 2-osobowe z łazienkami,
- wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 grill/ognisko z napojami,
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłata za rejs statkiem.

Wszelkie dodatkowe atrakcje oraz posiłki nie ujęte powyżej płatne będą we własnym zakresie.

Wszystkim uczestnikom wycieczki życzymy udanego wypoczynku
oraz mile spędzonego czasu
Pracownicy Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych