Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin,
że będzie możliwość zapisów na
POLSKĄ NOC KABARETOWĄ 2015,
która odbędzie się
9 maja 2015 o godzinie 19:00
w katowickim SPODKU

Zgodnie z dewizą, że ŚMIECH TO ZDROWIE, kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia.

Jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym artystycznym poziomie. W niemal czterogodzinnym show na scenie pojawią się:
Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny.

Na stanowisko prowadzącego Polską Noc Kabaretową wraca Kabaret Skeczów Męczących – zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a polską publiczność w całym kraju wielokrotnie zabrał ze sobą m.in. do psychiatryka.

U nas jak w NFZ – kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach.

Zapisy przyjmowane będą od 19 lutego pod numerem telefonu (32) 208 35 24

Pełen koszt 1 biletu wynosić będzie około 90 zł.

Terminy dokonywania wpłat oraz odbioru biletów podane będą w kolejnym ogłoszeniu.

[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]