Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje pracowników, emerytów i rencistów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz członków ich rodzin o możliwości zapisów na spektakl muzyczny

SYLWESTER BIS

w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

W trzech terminach:

16 stycznia 2015 (piątek) o godzinie 19:00

17 stycznia 2015 (sobota) o godzinie 19:00

25 stycznia 2015 (niedziela) o godzinie 14:00

Jak co roku, zapraszamy Państwa na koncert, będący skróconą wersją Koncertu Sylwestrowego. Tym razem proponujemy mini-leksykon polskich kompozytorów rozrywkowych. Tych najlepszych, tych, którzy w historii rodzimej muzyki popularnej zapisali się samymi przebojami. Melodyjnymi, rytmicznymi, wpadającymi w ucho i dobrze znanymi.

Wybór był trudny, ograniczony czasem trwania koncertu, ale piosenki, które Państwu zaproponujemy, to prawdziwe hity. A skomponowali je m.in.: Jerzy Petersburski i Kayah, Krzysztof Klenczon i Robert Janson, Jerzy Duduś Matuszkiewicz i bracia Golcowie. Będą utwory Waldemara Kazaneckiego, Henryka Warsa i Igora Herbuta z zespołu LemON. Zaśpiewamy songi Katarzyny Gaertner, Piotra Rubika i Jerzego Wasowskiego. Słowem – najlepszych z najlepszych

Wszystkie te przeboje opatrzone są znakomitymi tekstami, nowymi aranżacjami i – co najważniejsze – absolutnie premierowymi wykonaniami. Jak co roku, w koncercie SYLWESTER BIS wystąpi cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki oraz – gościnnie – Natalia Lesz.

Koszt: Pełen koszt jednego biletu wynosi 70 zł, przy czym wysokość wpłaty własnej za bilet przedstawia poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę                 w rodzinie

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencistę, członka rodziny

do 2 000,00 zł

21,00 zł

2 000,01 zł – 3 500,00 zł

24,50 zł

3 500,01 zł – 5 000,00 zł

28,00 zł

powyżej 5 000,01 zł

35,00 zł

Zgłoszenia: przyjmowane będą telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24     od 9 do 16 grudnia 2014 r.

Wpłaty: przyjmowane będą w kasach Uczelni na poszczególnych Wydziałach  do 30 grudnia 2014 r.

Odbiór biletów: możliwy będzie w budynku Rektoratu – w  Dziale ds. Pracowniczych i Socjalnych (pokój 212). Termin odbioru będzie podany w późniejszym ogłoszeniu.

[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]