O G Ł O S Z E N I E

W związku z wszczęciem procedur zmierzających do przeprowadzenia postępowania  o udzielenie zamówienia publicznego na zakup wraz z dostawą karnetów uprawniających studentów oraz uczestników studiów doktoranckich Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do korzystania  z usług sportowych  i rekreacyjnych, informujemy, że zachodzi możliwość objęcia powyższym zakupem  pracowników, emerytów, rencistów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz członków ich  rodzin.

W ramach jednego karnetu będzie można skorzystać np. z basenu, jogi, siłowni, groty solnej, fitness, sztuk walki, ściany wspinaczkowej, szkoły tańca itp.

Powyższy zakup nie podlega jednak dofinansowaniu
z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie do dnia  14 listopada  2014 r.
pod numerem telefonu  (32)-20-83-524
Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych