scena stuOGŁOSZENIE

,,To tylko miłość

do krakowskiego Teatru Scena Stu,
który odbędzie się
15 listopada (sobota godz. 1900) 2014 r.

historia trojga przyjaciół - tancerzy uwikłanych w miłosny i zawodowy trójkąt. Przyjaciół, którzy po latach spotykają się ponownie, gdy wszystko mają już za sobą, a przed sobą... nadal wszystko.
Tony Scott, Sara Daniels i Frank Daniels, dawni aktorzy kabaretowi  wspomną czasy swojej młodości i „wytańczą” perypetie miłosne w rytm przeboju Deana Martina "That's amore".

Pełen koszt 1 biletu wraz z przejazdem autokarowym wyniesie około 80 zł przy czym dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dla pracownika, emeryta, rencistę, członka rodziny stanowić będzie poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę             w rodzinie

Dofinansowanie dla pracownika, emeryta, rencisty, członka rodziny

do 2.000,00 zł

70%

2.000,01zł – 3.500,00 zł

65%

3.500,01zł – 5.000,00 zł

60%

powyżej 5000,01 zł

50%

Zapisy przyjmuje Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych od 01 października 2014 r. do wyczerpania miejsc osobiście lub pod nr tel.:   (32)- 20 -83- 524

Informacje dotyczące wysokości wpłat, terminu wydawania biletów oraz godziny i miejsca wyjazdu do Krakowa zostaną zamieszczone w odrębnym ogłoszeniu.

[Przesłano przez: Amelia Rydel]