image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 

 

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin
o możliwości zapisów na premierę musicalową:

Bulwar Zachodzącego Słońca

Benefit

OGŁOSZENIE

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje osoby, które zakupiły karnety sportowe Benefit Systems S.A., że dostępna jest oferta MultiSport na Lato 2017, która oferuje dodatkowe usługi w ramach posiadanej aktywnej karty MultiSport.

Dodatkowe usługi to:

 [Przesłano przez:Barbara Byzdra]

 

Banefit -Multisport

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje o zmianie Regulaminu korzystania z kart w ramach Programu MultiSport.

OGŁOSZENIE

 

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
o możliwości zapisów
na karnety sportowe,
których zakup podlegać będzie dofinansowaniu
z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 22.11.2016 r. Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, że bilety na spektakl  „Sylwester na BIS” wydawane będą od 29 grudnia 2016 r. w pokoju nr 212 – na drugim piętrze budynku Rektoratu przy ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach.

Odbiór przez osoby trzecie będzie możliwy po okazaniu stosownego upoważnienia zawierającego numer dowodu osobistego osoby upoważnionej.


[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2017

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.