Informujemy, że 23 czerwca 2017 roku w Katowicach Regionalny Punkt Kontaktowy funkcjonujący w Politechnice Śląskiej wraz z Funduszem Górnośląskim oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej (CITT) po raz piąty organizuje seminarium pt.: Dzień Projektożerców.

W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z nowymi możliwościami pozyskiwania środków finansowych z różnych źródeł, w tym: programów europejskich oraz międzynarodowych programów finansowanych przez instytucje krajowe. Seminarium ma na celu przekrojowe przedstawienie całego wachlarza programów wspierających finansowanie projektów badawczych pod kątem szczegółowych zasad i wymogów stawianych przez jednostki je finansujące. Jednocześnie spotkanie stworzy możliwości nawiązania wzajemnej współpracy firm i jednostek badawczych.

Więcej informacji, program oraz rejestracja na stronie http://www.rpk.polsl.pl/pl/dzien-projektozercow/o-wydarzeniu/143