19 maja 2017 r. odbędą się warsztaty dotyczące procesu składania wniosków do programu Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB), organizowane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Warsztaty będą miały miejsce w siedzibie FNP w Warszawie przy ul. I. Krasickiego 20/22.

Celem programu MAB jest umożliwienie utworzenia w Polsce nowych jednostek badawczych (struktur organizacyjno-prawnych) kierowanych przez wybitnych naukowców z całego świata, w których zespoły złożone z naukowców zagranicznych i polskich reprezentujących różne specjalizacje naukowe będą realizować badania naukowe i prace rozwojowe na najwyższym światowym poziomie.

Warsztaty są adresowane do osób zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie nowej jednostki w programie MAB. Uczestnikiem warsztatu może być potencjalny główny wnioskodawca lub drugi wnioskodawca w projekcie MAB. Aby sprawdzić, czy kwalifikują się Państwo do udziału w szkoleniu, prosimy o przeczytanie zamieszczonego poniżej opisu formalnych wymagań stawianych wnioskodawcom w projekcie MAB.

Program spotkania:

10:30–11:00 –  Rejestracja/kawa powitalna

11:00–13:00 –  Składanie skutecznych wniosków: Prezentacja projektu MAB i dyskusja

13:00–14:00 –  Rozmowy indywidualne z potencjalnymi aplikantami

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Nocleg, a także dojazd na warsztaty uczestnicy organizują we własnym zakresie i na własny koszt.

Na warsztaty, obowiązuje rejestracja e-mailowa do dnia 12 maja br. Zgłoszenia należy przesłać do p. dr Judyty Węgrzyn: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej inforamcji na stronie http://www.fnp.org.pl/szkolenie-z-procesu-skladania-wnioskow-w-programie-mab/