logo swiss

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach serdecznie zaprasza nauczycieli przedszkolnych na szkolenie, które zostanie zorganizowane w ramach edukacji pośredniej projektu „Dzieciństwo bez próchnicy”.

Miejsce szkolenia

29.09.2016

Szkoła Cosinus

ul. Żwirki i Wigury 6 /14

sala nr 32

Częstochowa

UDZIAŁ W SZKOLENIU I WSZYSTKIE MATERIAŁY SĄ BEZPŁATNE!

Ramowy program szkolenia dla nauczycieli przedszkolnych
 w ramach projektu

„Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”

Rejestracja uczestników szkolenia

13:00 – 13.45

Powitanie uczestników szkolenia

Przedstawienie założeń, celów i korzyści z realizacji projektu

Przedstawiciel Partnera

Choroba próchnicowa u dzieci w wieku 0-5 lat w Polsce i na świecie

Przerwa kawowa

Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku 0-5 lat
– kryteria profilaktyki i leczenia

Sesja pytań i odpowiedzi

Podsumowanie i zamknięcie szkolenia

Ustalenie terminów odbioru materiałów edukacyjnych

Zgodnie z założeniami realizowanego projektu każdy nauczyciel biorący udział w szkoleniu otrzyma:

• certyfikat imienny,
  • scenariusze zajęć ,
  • pakiety edukacyjne,
  • czasomierz,
  • a dla przedszkola:

• certyfikat,
  •  film edukacyjny dla dzieci,
  • maskotki,
  • materiały informacyjno-edukacyjne dla rodziców.
  • W szkoleniu może wziąć udział od 2 do 5 nauczycieli z każdej placówki przedszkolnej.

JAK ZAREJESTROWAĆ PRZEDSZKOLE?

Rejestracja przedszkola odbywa się  za pośrednictwem strony internetowej www.zebymalegodziecka.pl  (zakładka ZGŁOŚ UDZIAŁ W PROJEKCIE -> ZGŁOŚ UDZIAŁ).

Po potwierdzeniu rejestracji, otrzymają Państwo formularz zgłoszeniowy przedszkola.

Rekrutacja prowadzona jest w oparciu o Regulaminu, który dostępny jest  na stronie internetowej www.zebymalegodziecka.pl

Formularz zgłoszeniowy przedszkola oraz nauczycieli należy przekazać na szkoleniu, natomiast skan tych dokumentów prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 7 dni przed szkoleniem wraz z informacją o wybranym terminie szkolenia.

Na szkoleniu należy przekazać następujące dokumenty:

1. Formularz zgłoszeniowy przedszkola
    2. Formularz zgłoszeniowy nauczycieli
    3. Oświadczenie
    4. Protokół przekazania materiałów
    5. Sprawozdanie

Uprzejmie prosimy o dopilnowanie, aby każdy dokument został podpisany oraz opieczętowany.

DODATKOWA INFORMACJA

Przedszkola, które uczestniczyły już w Projekcie zarówno w ramach edukacji pośredniej lub bezpośredniej, nie mogą ponownie brać udziału w powyższych szkoleniach.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na głównej stronie projektu www.zebymalegodziecka.pl oraz na profilu fb https://www.facebook.com/ZebyMalegoDziecka

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub trudności z rejestracją przedszkola w systemie elektronicznym proszę o kontakt tel. 32 208 36 60 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.