5 maja 2016 r. w Politechnice Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się bezpłatne szkolenie pt. Skorzystaj z rad doświadczonego eksperta i napisz dobry wniosek do programu Horyzont 2020. Szkolenie organizowane jest przez Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej. Odbędzie się w godzinach 10.00 - 13.00 w sali Konferencyjnej GIL.

Szkolenie poprowadzi ekspert oceniający wnioski w Programach Ramowych UE - Pani dr hab. Joanna Kulczycka. Tematyka spotkania:

• na co zwracają uwagę eksperci przy ocenianiu,
  • jakie są najczęściej popełniane błędy,
  • najlepsze praktyki przy aplikowaniu do konkursów programu Horyzont 2020.
  • Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: http://www.transfer.edu.pl/pl/szkolenie,skorzystaj-z-rad-doswiadczonego-eksperta-i-napisz-dobry-wniosek-do-programu-horyzont2020,179.html