logo swiss

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach serdecznie zaprasza pielęgniarki, położne i higienistki szkolne na szkolenie, które zostanie zorganizowane w ramach edukacji pośredniej projektu „Dzieciństwo bez próchnicy”.

Szkolenie odbędzie się w dniu:

• 19 maja 2016 r. w Katowicach w ZOZ MSWiA w Katowicach przy ul. Głowackiego 10 w sali konferencyjnej.

UDZIAŁ W SZKOLENIU I MATERIAŁY SĄ BEZPŁATNE!

Ramowy program szkolenia dla pielęgniarek, położnych i higienistek szkolnych
 w ramach projektu

„Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”

Rejestracja uczestników szkolenia

10:00 – 10.45

Powitanie uczestników szkolenia

Przedstawienie założeń, celów i korzyści z realizacji projektu

Przedstawiciel Partnera

Choroba próchnicowa u dzieci w wieku 0-5 lat w Polsce i na świecie

Przerwa kawowa

Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku 0-5 lat
– kryteria profilaktyki i leczenia

Sesja pytań i odpowiedzi

Podsumowanie i zamknięcie szkolenia

Ustalenie terminów odbioru materiałów edukacyjnych

Zgodnie z założeniami realizowanego projektu każdy uczestnik biorący udział w szkoleniu otrzyma:

- certyfikat

- ulotki dla rodziców dzieci 0-2 lat

- plakaty informacyjne

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać pocztą na adres:

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

(z dopiskiem: Projekt „Dzieciństwo bez próchnicy”)

Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 13 maja 2016 r.

Więcej informacji o projekcie na głównej stronie projektu www.zebymalegodziecka.pl oraz na profilu fb https://www.facebook.com/ZebyMalegoDziecka

W razie jakichkolwiek pytań informacji udziela Dział Projektów, Programów Rozwojowych i Innowacji SUM w Katowicach (tel. 32 208 36 60, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)