image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 
Zmiana rozmiaru tekstu:

Uprzejmie informuję, że zgodnie z wcześniejszymi informacjami w dniach 5-18 czerwca pod adresem http://frkat.sum.edu.pl/ogolnopolski-konkurs-wiedzy-o-czlowieku będzie możliwość rekrutowania się do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku przy Wydziale Lekarskim w Katowicach i Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.
W formularzu zgłoszeniowym proszę wybrać wydział – późniejsze zmiany Wydziału, przy którym realizowany jest program, nie będą możliwe.
Po prawidłowym wypełnieniu i przesłaniu formularza, każdy kandydat otrzyma potwierdzenie rejestracji na wskazany w formularzu adres e-mail. Bardzo proszę o sprawdzenie faktu otrzymania potwierdzenia – jeśli kandydat nie otrzyma potwierdzenia, oznacza to niepoprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego.
Do egzaminu kwalifikującego do programu Uniwersytet Licealisty, który odbędzie się w dniu 19 czerwca 2017 o godzinie 16.45 w Auli A3 Wydziału Lekarskiego w Katowicach, ul. Medyków 18 zostaną dopuszczeni wyłącznie kandydaci, którzy dokonali poprawnej rejestracji internetowej (i otrzymali jej potwierdzenie).
Osoby, które nie dokonają poprawnej rejestracji elektronicznej nie będą mogły przystąpić do kolejnych etapów konkursu.
Na test proszę przynieść długopis oraz dokument umożliwiający ustalenie tożsamości.
Życzę powodzenia i serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

[Przesłano przez: Tomasz Francuz]

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.