Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty)

Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

UWAGA!

Uprzejmie informuję, że internetowa rekrutacja do programu „Uniwersytet Licealisty” w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu zostaje przedłużona do dnia 13.10.2017r. Osoby, które spełniają kryteria udziału w programie zawarte w Regulaminie Uniwersytetu Licealisty w celu rejestracji powinny wypełnić internetowy formularz rejestracyjny i przesłać na adres:

Uniwersytet Licealisty w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu

Rekrutacja 2017/2018

Uprzejmie informuję, że w dniach od 18.09.2017r do 6.10.2017r odbędzie się internetowa rekrutacja do programu „Uniwersytet Licealisty” w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu. Osoby, które spełniają kryteria udziału w programie zawarte w Regulaminie Uniwersytetu Licealisty w celu rejestracji powinny wypełnić internetowy formularz rejestracyjny i przesłać na adres:

W dniu 14.10.2017r o godzinie 900 w sali wykładowej Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej (Sosnowiec, ul. Jagiellońska 4) odbędzie się druga część rekrutacji – egzamin testowy. Do egzaminu zostaną dopuszczone wyłącznie osoby spełniające regulaminowe kryteria naboru do programu, które wcześniej zarejestrowały się na stronie internetowej. Egzamin będzie przeprowadzony w formie testu jednokrotnego wyboru. Egzamin obejmuje treści programowe z zakresu gimnazjum i I kl.LO. Na podstawie liczby uzyskanych punktów stworzona zostanie lista rankingowa decydująca o przyjęciu do programu Uniwersytetu Licealisty. Lista osób przyjętych zostanie umieszczona na stronie internetowej Uniwersytetu Licealisty przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu. Po ogłoszeniu wyników, osoby przyjęte do programu do 20.10.2017r powinny złożyć wypełniony formularz zgłoszenia w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Sosnowiec, ul. Jedności 8 w pokoju nr 7. Dane do kontaktu dostępne są w zakładce „Informacje kontaktowe”. Do formularza proszę załączyć dwa zdjęcia legitymacyjne. Osoby, które nie złożą w wyznaczonym terminie oryginału formularza zgłoszenia w Dziekanacie, zostaną skreślone z listy osób przyjętych do programu.

Formularz rekrutacyjny w formacie PDF

Ważne Terminy:

14.10.2017 - egzamin testowy

16.10-20.10. 2017 - dostarczenie oryginału formularza zgłoszenia do Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego z OML w Sosnowcu, ul Jedności 8 pokój nr 7.