Uprzejmie informuję, że  w sali wykładowej im. Prof. Jerzego Szaflarskiego, w siedzibie Uniwersytetu, w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment C - II piętro, odbędą się

PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH

na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny:

15 maja 2018 r. o godz.10.45
mgr Daria GENDOSZ de CARRILLO
Temat rozprawy:   „ Wpływ minocykliny na białko EMMPRIN oraz następstwa wylewu podpajęczynówkowego u szczurów.”
Promotor:             Prof. dr hab. n.med. Joanna LEWIN-KOWALIK
Recenzenci:          Prof. dr hab. n.med. Małgorzata SKUP
                           Dr hab. n.med. Adam RUDNIK

15 maja 2018 r. o godz. 12.00
lek. Magdalena WALNIK
Temat rozprawy:   „ Rozpowszechnienie ortoreksji u młodzieży z anoreksją i bulimią psychiczną oraz nadwagą i otyłością”.
Promotor:            Prof. dr hab. n.med. Małgorzata JANAS-KOZIK
Recenzenci:         Dr hab. n. med. Piotr GORCZYCA
                          Dr hab.n. med. Agnieszka SŁOPIEŃ

15 maja 2018 r. o godz.  13.15
lek. Dawid SZKUDŁAPSKI
Temat rozprawy:   „ Wpływ eksenatydu podawanego in vitro na klasyczną i alternatywną drogę aktywacji monocytów/makrofagów izolowanych z krwi obwodowej zdrowych ochotników”.
Promotor:            Prof. dr hab. n.med. Krzysztof ŁABUZEK
Recenzenci:         Dr hab. n.med. Michał HOLECKI
                          Prof. dr hab. n.med. Marlena BRONCEL

Z rozprawami doktorskimi  i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

/-/ Prof. dr hab. Andrzej Witek
Prodziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach