Dziekan i Rada Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zawiadamiają, że  w dniu 6 listopada 2017 r.  o godz. 12:00  w sali Rady Wydziału w Katowicach – Ligocie, przy ul. Medyków 12c (Centrum Dydaktyczne), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:

Lek. Marcin Sadłocha
na stopień doktora nauk  medycznych w dyscyplinie medycyna
Temat pracy:   Omentyna w zespole policystycznych jajników.
Promotor:       prof. dr hab. n. med. Violetta Skrzypulec-Plinta
Recenzenci:     dr hab. n. med. Romuald Dębski, prof. nadzw.
                       dr hab. n med. Lidia Hirnle, , prof. nadzw.

Rozprawa doktorska znajduje  się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w  Katowicach , przy ul. Medyków 12, pok. 111.

Streszczenie rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami umieszczono na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach