Uprzejmie informuję, że  w sali wykładowej im. Prof. Jerzego Szaflarskiego, w siedzibie Uniwersytetu, w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment C - II piętro, odbędą się

PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH

na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny:
6 czerwca 2017 r.             o godz.  10.45
lek. Klaudia  KORECKA
Temat rozprawy:   " Ocena przydatności laparoskopii w diagnostyce oraz leczeniu jader jednostronnie i obustronnie niebadalnych u chłopców”.
 Promotor:            Dr hab. n.med. Tomasz KOSZUTSKI
 Recenzenci:          Prof. dr hab.n.med. Wojciech APOZNAŃSKI
                             Dr hab. n.med. Jerzy HARASYMCZUK

6 czerwca 2017 r.              o godz. 12.00
lek. Ewa BOCZKOWSKA-GAIK
Temat rozprawy:  „ Stężenia czynników modulujących procesy osteolizy i osteogenezy oraz kalcyfikacji tętnic wieńcowych u pacjentów z zawałem mięśnia sercowego .
 Promotor:           Prof. dr hab. n.med. Wojciech WOJAKOWSKI
 Recenzenci:         Dr hab. n.med. Zenon HUCZEK
                            Dr hab. n.med. Stanisław BARTUŚ prof. UJ

13 czerwca 2017 r.           o godz. 11.00
lek. Elżbieta BERDEJ-SZCZOT
Temat rozprawy:   „ Analiza czynnika ryzyka powikłań kardiologicznych  i odpowiedzi na zastosowane leczenie u dzieci z chorobą Kawasaki”.
 Promotor:           Dr hab.n.med. Aneta GAWLIK
 Recenzenci:         Dr hab.n.med. Joanna OŚWIĘCIMSKA
                            Dr hab.n.med. Anna KUCHARSKA

Z rozprawami doktorskimi  i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

/-/ Prof. dr hab. Andrzej Witek
 Prodziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach