Uprzejmie informuję, że  w sali wykładowej im. Prof. Jerzego Szaflarskiego, w siedzibie Uniwersytetu, w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment C - II piętro, odbędą się

PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH

na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny:
7 marca 2017 r.         o godz. 12.00    lek. Karolina KOWALCZE
Temat rozprawy:     „ Funkcjonowanie seksualne,objawy depresyjne i jakość życia w poporodowym zapaleniu tarczycy u kobiet leczonych lewotyroksyną oraz kobiet niestosujących farmakoterapii”.
 Promotor:      Prof.dr hab.n.med.Robert KRYSIAK
 Recenzenci:   Dr hab.n.med.Agnieszka DROSDZOL-COP
                        Prof.dr hab.n.med.Grzegorz GRZEŚK

21 marca 2017 r.      o godz. 13.00     lek. Agnieszka PIOTROWSKA-SEWERYN
Temat rozprawy:     „ Ocena wpływu czynników psychofizycznych na jakość życia pacjentów poddanych operacji laryngektomii całkowitej”.
 Promotor:      Prof..dr hab.n.med. Jarosław MARKOWSKI
 Recenzenci:   Prof.dr hab.n.med. Jacek SKŁADZIEŃ
                       Prof.dr hab.n.med. Irena KRUPKA-MATUSZCZYK

Z rozprawami doktorskimi  i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

/-/ Prof. dr hab. Andrzej Witek
Prodziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach