Dziekan i Rada Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zawiadamiają, że w Auli budynku Dziekanatu Wydziału w Bytomiu przy ul. Piekarskiej 18, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu

w dniu 28 lutego 2017 r. o godz. 1100
mgr Anety Koszowskiej
na temat         „Ocena wybranych parametrów antropometrycznych i biochemicznych u pacjentów z autoimmunologicznymi chorobami tarczycy”
Promotor:       prof. dr hab. n. med. Barbara Zubelewicz-Szkodzińska
Recenzenci:   prof. dr hab. n. med. Jerzy Jochem
                      prof. dr hab. n. med. Henryk Stępień

w dniu 28 lutego 2017 r. o godz. 1230
mgr Justyny Nowak
na temat         „Zależności pomiędzy wybranymi parametrami antropometrycznymi a stężeniem 25(OH)D3 u osób po 60 roku życia”
Promotor:        prof. dr hab. n. med. Barbara Zubelewicz-Szkodzińska
Recenzenci:     prof. dr hab. n. med. Katarzyna Wieczorowska-Tobis
                        prof. dr hab. n. med. Andrzej Brodziak

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu, ul. Piekarska 18 – pokój nr 8.

Prodziekan Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach