Uprzejmie informuję, że w sali wykładowej im. Prof. Jerzego Szaflarskiego, w siedzibie Uniwersytetu, w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment C - II piętro, odbędą się
PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH
na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny:

21 luty 2017 r. godz. 12.00 lek. Agnieszka PIOTROWSKA-SEWERYN
Temat rozprawy:
"Ocena wpływu czynników psychofizycznych na jakość życia pacjentów poddanych operacji laryngektomii całkowitej".
Promotor: Prof. dr hab.n.med. Jarosław MARKOWSKI
Recenzenci: Prof.dr hab.n.med. Jacek SKŁADZIEŃ
Prof.dr hab.n.med. Irena KRUPKA-MATUSZCZYK

21 luty 2017 r. godz.13.00 lek. Piotr KURPAS
Temat rozprawy:
"Ocena udziału wybranych adipokin w patogenezie choroby włóknisto-torbielowatej gruczołu piersiowego".
Promotor: Dr hab.n.med. Paweł MADEJ
Recenzenci: Dr hab.n.med. Jacek ZAMŁYŃSKI
Dr hab.n.med. Paweł BOGDAŃSKI

Z rozprawami doktorskimi i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

/-/ Prof. dr hab. Andrzej Witek
Prodziekan