Dziekan i Rada Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zawiadamiają, że w sali Rady Wydziału w Katowicach – Ligocie, przy ul. Medyków 12c (Centrum Dydaktyczne), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:

30 listopada 2016 r.  o godz. 11:00
Lek. Bartłomieja Kreta
na stopień naukowy doktora nauk medycznych

Temat pracy:   Przebieg ostrej fazy udaru i stan funkcjonalny w 30 dobie choroby w zależności od natremii i filtracji kłębuszkowej.
Promotor:       dr hab. n. med. Michał Holecki
Promotor pomocniczy: dr hab. n. med. Anetta Lasek-Bal
Recenzenci:    dr hab. n. med. Oktawia Mazanowska
                     prof. dr hab. n. med. Krystyna Pierzchała

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu w  Katowicach -Ligocie,  przy ul. Medyków 12, pok. 111.

Streszczenie rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami umieszczono na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach