Dziekan i Rada Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zawiadamiają, że w Auli budynku Dziekanatu Wydziału w Bytomiu przy ul. Piekarskiej 18, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu

w dniu 23 listopada 2016 r. o godz. 1100
mgr Justyny Misiak
na temat     „Identyfikacja środowiskowych czynników ryzyka powstawania raka piersi”
Promotor:     dr hab. n. przyr. Ewa Marchwińska-Wyrwał
Recenzenci:   prof. dr hab. n. med. Jerzy Marcinkowski
                   dr hab. Piotr Tomaszewski, prof. nadzw. SUM

w dniu 23 listopada 2016 r. o godz. 1230
mgr Anny Domagały
na temat      „Wpływ stylu życia i środowiskowych czynników ryzyka na przewidywalną długość życia na przykładzie ortodoksyjnych Żydów”
Promotor:     dr hab. n. przyr. Ewa Marchwińska-Wyrwał
Recenzenci:   prof. dr hab. n. med. Beata Tobiasz-Adamczyk
                    prof. dr hab. n. med. Michał Musielak

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu, ul. Piekarska 18 – pokój nr 8.

Dziekan Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach