Dziekan i Rada Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zawiadamiają, że w sali nr 15 w budynku Dziekanatu w Bytomia przy ul. Piekarskiej 18, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień naukowy doktora nauk medycznych

w dniu 27 czerwca 2016 r. o godz. 1100
lek. Henryka Augustyniaka
na temat     „Obecność wirusa brodawczaka ludzkiego w wybranych nowotworach złośliwych przewodu pokarmowego”
Promotor:    dr hab. n. med. Ewa Nowakowska-Zajdel
Recenzenci:  prof. dr hab. n. med. Andrzej Brodziak,
                  dr hab. n. med. Ewelina Szliszka

w dniu 27 czerwca 2016 r. o godz. 1230
lek. Łukasza Głogowskiego
na temat      „Charakterystyka kliniczna chorych na raka jelita grubego”
Promotor:     dr hab. n. med. Ewa Nowakowska-Zajdel
Recenzenci:   prof. dr hab. n. med. Tomasz Byrski
                   prof. dr hab. n. med. Andrzej Wiczkowski

w dniu 29 czerwca 2016 r. o godz. 1130
lek. Tomasza Pieniążka
na temat      „Retrospektywna ocena wyników leczenia chorych z mielopatią szyjną”
Promotor:     dr hab. n. med. Teresa Kokot, prof. nadzw. SUM
Recenzenci:   prof. dr hab. n. med. Marek Mandera
                   dr hab. n. med. Maciej Tęsiorowski, prof. nadzw. Uj

w dniu 29 czerwca 2016 r. o godz. 1300
lek. Katarzyna Wilemska-Kucharzewska
na temat      „Wpływ opatrunku z miodu manuka na proces gojenia przewlekłych owrzodzeń żylnych podudzi”
Promotor:     dr hab. n. med. Teresa Kokot, prof. nadzw. SUM
Recenzenci:  dr hab. n. med. Marek Kawecki, prof. nadzw. ATH
                  dr hab. n. med. Katarzyna Pawlaczyk – Gabriel, prof. nadzw. UM w Poznaniu

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu, ul. Piekarska 18 – pokój nr 8.

Dziekan Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach