Dziekan i Rada Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zawiadamiają, że w dniu 04.02.2016 r.  o godz. 11,00 w sali Rady Wydziału Farmaceutycznego w Sosnowcu, przy ul. Jedności 8, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień doktora nauk medycznych

Mgr Celiny Pająk
na temat: „Analiza porównawcza pasożytniczej i alergennej akarofauny domów i pomieszczeń gospodarskich na terenie powiatu suskiego (województwo małopolskie)”
Promotor: Prof. dr hab. n. biol. Krzysztof Solarz – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Recenzenci: Prof. dr hab. n. biol. Alicja Buczek – Uniwersytet Medyczny w Lublinie
                 Prof. dr hab. n. med. Zdzisława Kondera-Anasz – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu ul. Jedności 8.

Dziekan Wydziału Farmaceutycznego
z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu