Uprzejmie informuję, że  w sali wykładowej im. Prof. Jerzego Szaflarskiego, w siedzibie Uniwersytetu, w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment C - II piętro, odbędą się

PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH
na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny :

15 grudnia 2015 r.      o godz. 9.30    lek. Maciej WÓJCIK
Temat rozprawy:   „Impulsywność, agresja oraz profil objawów psychopatologicznych u pacjentów z rozpoznaniem schizofrenii paranoidalnej poddanych internacji sądowo-psychiatrycznej”.
Promotor:      Prof.dr hab.n.med. Irena KRUPKA-MATUSZCZYK
Recenzenci:    Prof. dsr hab.n.med. Joanna RYMASZEWSKA
                    Dr hab.n.med. Hanna KARAKUŁA -JUCHNOWICZ

15 grudnia 2015 r.     o godz.10.45     lek. Eugeniusz HRYCEK
Temat rozprawy:  „Humoralne czynniki ryzyka występowania miażdżycy u leczonych kobiet z toczniem rumieniowatym układowym”.
Promotor:     Prof.dr hab.n.med. Paweł BUSZMAN
Recenzenci:   Prof.dr hab.n.med. Henryk WYSOCKI
                   Prof.dr hab.n.med. Halina KEMONA

15 grudnia 2015 r.     o godz.12.00     lek. Małgorzata LACH
Temat rozprawy:  „Jakość życia chorych po małoinwazyjnym pomostowaniu tętnic wieńcowych z użyciem technik endoskopowych w obserwacji odległej”.
Promotor:     Dr hab.n.med. Łukasz KRZYCH
Recenzenci:   Prof.dr hab.n.med. Ryszard JASZEWSKI
                   Prof.dr hab.bn.med. Katarzyna STOLARZ-SKRZYPEK

Z rozprawami doktorskimi  i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

Prodziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Witek