DZIEKAN WYDZIAŁU LEKARSKIEGO
Z ODDZIAŁEM LEKARSKO - DENTYSTYCZNYM W ZABRZU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

zawiadamia, że w dniu 3 grudnia 2015 roku odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień naukowy doktora nauk medycznych w gmachu Dziekanatu w Zabrzu przy Placu Traugutta 2:

03.12.2015 r. godz. 830

Lek. stom. Bartłomiej KOWAL
Promotor:          Prof. dr hab. n. med.  Jacek Kasperski
Temat pracy:     Ocena działania biologicznego stopu Rodent w porównaniu do stopów Dalceram C+B 180 oraz Heraenium NA

03.12.2015 r. godz. 1000

Lek. Sylwia POSTUŁA
Promotor:          Prof. dr hab. n. med.  Stanisław Bień
Temat pracy:     Obraz kliniczny, analiza wyników leczenia i czynników prognostycznych w raku wargi

03.12.2015 r. godz. 1130

Lek. Błażej SZADY
Promotor:          Prof. dr hab. n. med.  Jerzy Kwapuliński
Temat pracy:     Kumulacja Ti, Li, Mo, Sr, w złogach pęcherzyka żółciowego w nawiązaniu do wybranych pierwiastków fizjologicznych: Ca, Mg, Na, K

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w siedzibie Dziekanatu Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - pokój 401.

[Przesłano przez: A. Gil]