Dziekan i Rada Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zawiadamiają, że w dniu 19 października 2015 r. o godz. 1000 w sali nr 15 w budynku Dziekanatu w Bytomia przy ul. Piekarskiej 18, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień naukowy doktora nauk medycznych

lek. stom. Magdaleny Kowalińskiej-Kani.
na temat „Zastosowanie skali numerycznej do oceny poziomu lęku u dzieci przed zabiegami stomatologicznymi”
Promotor:   prof. dr hab. n. med. Przemysław Nowak
Recenzenci:  prof. dr hab. n. med. Robert Hese
                    prof. dr hab. n. med. Marta Tanasiewicz

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu, ul. Piekarska 18 – pokój nr 8.

Dziekan Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach