DZIEKAN WYDZIAŁU LEKARSKIEGO
Z ODDZIAŁEM LEKARSKO - DENTYSTYCZNYM W ZABRZU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

zawiadamia, że odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień naukowy doktora nauk medycznych w gmachu Dziekanatu w Zabrzu przy Placu Traugutta 2:

06.10.2015 r. godz. 1030
Lek. dent. Marta PODOLECKA
Promotor:                  Prof. dr hab. n. med.  Katarzyna Ziora
Promotor pomocniczy:  Dr hab. n. med. Halina Borgiel-Marek
Temat pracy:              Analiza stanu uzębienia i błony śluzowej jamy ustnej u dziewcząt z jadłowstrętem psychicznym

08.10.2015 r. godz. 1200
Lek. Marcin MARKIEL
Promotor:           Dr hab. n. med.  Agata Stanek
Temat pracy:     Wpływ pola elektromagnetycznego generowanego przez telefon komórkowy na równowagę prooksydacyjno-antyoksydacyjną krwi szczurów

08.10.2015 r. godz. 1330
Mgr Elżbieta BOBELA
Promotor:           Dr hab. n. med.  Ewelina Szliszka
Temat pracy:     Zastosowanie metody Chou-Talalaya do oceny synergistycznego działania flawonoidów i chlorku cetylopirydyniowego na Candida albicans

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w siedzibie Dziekanatu Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - pokój 401.

[Przesłano przez: Agnieszka Gil]