DZIEKAN WYDZIAŁU LEKARSKIEGO
Z ODDZIAŁEM LEKARSKO - DENTYSTYCZNYM W ZABRZU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

zawiadamia, że odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich na stopień naukowy doktora nauk medycznych w gmachu Dziekanatu w Zabrzu przy Placu Traugutta 2:

31.03.2015 r. godz. 1030
Lek. Izabela ZIELIŃSKA-LEŚ
Promotor:           Prof. dr hab. n. med.  Jerzy Kozielski
Temat pracy:     Zespół bezdechu śródsennego a masa ciała

31.03.2015 r. godz. 1200
Lek. Jerzy ZIENTEK
Promotor:            Prof. dr hab. n. med.  Jerzy Kozielski
Temat pracy:      Zjawiska transmisji gruźlicy wśród ludzi zamieszkujących tereny przygraniczne Polski, Czech i Słowacji

09.04.2015 r. godz. 1200
Lek. dent. Daniel CIAPIŃSKI
Promotor:           Prof. dr hab. n. med.  Iwona Niedzielska
Temat pracy:      Ocena przydatności fibryny bogatopłytkowej w procesie gojenia zębodołu po ekstrakcji zęba

14.04.2015 r. godz. 900
Mgr Magdalena KOWALSKA
Promotor:           Prof. dr hab. n. med.  Wojciech Król
Temat pracy:       Przeciwzapalne właściwości floretyny i jej pochodnych  w badaniach in vitro

Rozprawy doktorskie znajdują się do wglądu w siedzibie Dziekanatu Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - pokój 401.

[Przesłano przez: A. Gil]