Dziekan i Rada Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach  zawiadamiają, że w dniu  19.02.2015 r.  o godz. 10,00  w sali Rady Wydziału Farmaceutycznego w Sosnowcu, przy ul. Jedności 8,  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień doktora nauk farmaceutycznych

Mgr Justyny Ziemiańskiej Błaszczyk
na temat: „Fotokatalityczna degradacja wybranych sulfonamidów w środowisku wodnym”
Promotor: Prof. dr hab. n. med. Andrzej Sobczak – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Recenzenci: Prof. dr hab. n. farm. Ewa Florek – Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Prof. dr hab. n. farm. Stanisław Boryczka – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Rozprawa doktorska  znajduje się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu ul. Jedności 8.

Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach