Uprzejmie informuję, że  w sali wykładowej im. Prof. Jerzego Szaflarskiego, w siedzibie Uniwersytetu, w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment C - II piętro, odbędą się

PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH
na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny:

30 września 2014 r. o godz. 10.45    lek. Halla KAMIŃSKA
Temat rozprawy: „ Zatrucia alkoholem etylowym wśród dzieci i młodzieży”.
Promotor:     Prof.dr hab.n.med. Ewa MAŁECKA-TENDERA
Promotor pomocniczy: Dr hab.n.med. Aneta Gawlik
Recenzenci:   Dr hab.n.med. Filip RYBAKOWSKI prof. nadzw.
Dr hab.n.med. Artur MAZUR prof. nadzw.UR

Z rozprawami doktorskimi  i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

Prodziekan WLK/-/ prof.dr hab.n.med. Andrzej Witek

[Przesłano przez: Jolanta Kotas]