Dziekan i Rada Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zawiadamiają, że w dniu 17 lipca 2014 r.  o godz. 1200 w sali Rady Wydziału  w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 12c (Centrum Dydaktyczne) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień

DOKTORA NAUK MEDYCZNYCH

lek. Danieli Kurczabińskiej-Luboń
Temat rozprawy: Analiza wpływu małoinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej na samoocenę i seksualność kobiet
Promotor:      Prof. dr hab. n. med. Violetta Skrzypulec-Plinta
Recenzenci:   -   dr hab. n. med. Izabela Ulman-Włodarz, prof. ATH
                     -   prof. dr hab. Zbigniew Lew-Starowicz

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu  w  Katowicach -Ligocie,  przy ul. Medyków 12, pok. 111.

Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach