Dziekan i Rada Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zawiadamiają, że w dniu 5 czerwca 2014 r.  o godz. 1200  w sali Rady Wydziału  w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 12c (Centrum Dydaktyczne),  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień doktora nauk medycznych.

lek. Bożeny Leszczyńskiej-Bolewskiej
Temat rozprawy: Wpływ elektrostymulacji nerwowo – mięśniowej mięśni szkieletowych kończyn dolnych na tolerancję wysiłku pacjentów z przewlekłą niewydolnością serca
Promotor:      dr hab. n. med. Cezary Kucio, prof, nadzw. AWF
Recenzenci:   -   dr hab. n. med. Jacek Durmała
                    -   dr hab. Zbigniew Nowak, prof. nadzw. AWF
Rozprawa doktorska  znajduje się do wglądu w Oddziale Biblioteki Głównej SUM w Katowicach-Ligocie, ul. Medyków 18.

Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach